top of page

משרדנו מתגאה בשירותו הייחודי, על סמך הניסיון הרב של שותפינו.

אתם מוזמנים לגלות עוד ולהתרשם מהניסיון והרפרטואר של המומחים שלנו ולראות בעצמכם מה הופך אותנו למשרד כל כך מיוחד.

למעבר מהיר אודות המומחה בתחום המבוקש

או צרו קשר עכשיו

אודות רקע 1.png

תעבורה

פלילים

עו"ד קובי לוי, התחיל בפרקליטות חיפה פלילי, לאחר מכן הועבר למשטרת ישראל והקים את מחלקת רישוי עסקים במחוז הצפוני, הקים ומיסד את מחלקת פשיעה כלכלית ואכיפה משולבת ושימש כתובע מחוזי מחוז צפון אז ייצג את המחוז הצפוני בין הייתר בכלל העתירות המנהליות הנדרשות.

 

במסגרת שירותו במשטרת ישראל שימש בין היתר כתובע פלילי בכיר במחוזות חוף וצפון וטרם פרישתו שימש כקצין חקירות בתחנות המחוז הצפוני. במסגרת תפקידיו השונים ניהל ופיקד על צוותי חקירה רבים, בפרשיות אלימות, סמים ועבירות רכוש ענפות וניהל אלפי תיקים בבתי המשפט השונים. 

ניסיונו הייחודי על קשת העבירות הרחבה, תוך הכרת המערכת המשטרתית על בוריה, הן מבחינת החקירה ולאחר מכן הן מבחינת התביעה, מבטיחים לכל פונה שילוב של מקצועיות, הבנה מעמיקה ורחבה שתאפשר להתמודד עם כל אישום בצורה המיטבית והחזקה ביותר. 

השכלה והכשרות:

  • 2010: תואר שני LL.M במשפטים – מסלול "תורת השפיטה וההליך הפלילי" אונ' חיפה

  • 2009: תואר ראשון  LL.Bבמשפטים אונ' חיפה

  • 2008: תואר ראשון  B.A בכלכלה אונ' חיפה

  • מוסמך שפיטה דן יחיד הכשרת קצינים משטרת ישראל

  • כלל הכשרות התביעה הפלילית – משטרת ישראל

  • כלל הכשרות "אכיפה משולבת" (ומרצה בהכשרות) – משרד המשפטים

  • הכשרת קצינים פיקוד ומטה מתקדם – משטרת ישראל

  • הכשרת קציני חקירות – משטרת ישראל

קובי לוי רקע.jpg

עו"ד קובי לוי

kobi
Anchor 1

-בוב רוף.

"אני עורך דין, אני מנצח בוויכוחים לפרנסתי."

quote.png
quote.png
keren
קרן לוי רקע.jpg

עו"ד קרן לוי

דיני משפחה

פלילים

עו"ד קרן לוי - מנהלת מחלקת דיני משפחה במשרד.

קרן התמחתה בסנגוריה הציבורית ונכנסה אז לתוכן העולם הפלילי. בעברה פעלה במינוי מטעם הכונס הרשמי כמנהלת מיוחדת ויצגה את המדינה בהליכי פש"ר. כמו כן הועסקה כסמנכלי"ת וראש מחלקת תביעות בחברת ביטוח. בשנים האחרונות מיישמת ומתמחה בתחום דיני המשפחה. וותק רב זה על תחומי ההתמחות השונים מאפשר למחלקת המשפחה במשרדנו יתרון רב ומתן פתרון לכל סוגיה שעולה.

 עו"ד קרן לוי מנהלת את מחלקת דיני המשפחה במשרד, אשר מספקת ליווי, הגנה ותביעה בתחום דיני המשפחה והצוואות על כלל נושאיו ומספק מעטפת מלאה, אשר במעמד המפגש הראשון מאפיינת את התיק, בונה טקטיקה נכונה ללקוח, מכווינה את הלקוח וזאת עד פתיחת ההליך. בשלב זה כלל המשרד מגיע מוכן החל מהליך הגישור ועד להליך תביעה. התמחות המשרד בליטיגציה הפלילית  מאפשרת לשלוט בניווט ההליך, לסיימו במהירות ולא להיות מובלים. 

ייחוד המשרד הוא בליווי תמידי, עוטף ואמיתי, תוך התמחות מלאה בפלילים ודינימשפחה, אשר מאפשרים ללקוח לקחת צעד אחורה, להרגע ולאפשר למשרד להגן עליו. 

קבעו עכשיו שיחת יעוץ ללא עלות*

ושימו סוף לספק!

CALL.png

הוצאה לפועל וחדלות פרעון

 עו"ד מעין פורמן-גודס, מנהלת מחלקת הוצאה לפועלוחדלות פרעון במשרד ומומחית חסרת פשרות בתחומה.

אחרי שעברה את כל ההכשרות הקיימות בתחום, מעין יצגה משני צידי המתרס – ייצוג המדינה מטעם המנהל המיוחד ועתה ייצוג חייבים וזוכים בתיקים שמעל 250K ₪. מעין ייצגה 4 שנים חייבים מטעם הסיוע המשפטי וב – 6 שנים שלאחר מכן שימשה באת כוח מיוחדת מטעם הכונס הרשמי.  מעין מספקת תמיכה מלאה ללקוחות המשרד וליווי כלכלי וזאת עד לקבלת הפטר מלא במקרה של חייבים ו/ או קבלת הסכום הדרוש במקרה של זוכים.  יש שאלה? צריכים הבהרה? ניתן להגיע לפגישת ייעוץ מקיפה עם עו"ד פורמן-גודס המופלאה

מעיין רקע.jpg

עו"ד מעין פורמן-גודס

maayan
lead about

הצעד הראשון,
הוא לקבל את ההחלטה לצעוד.

במקום לחכות שמשהו יקרה מעצמו, זה הזמן שלך לקחת את המושכות לידיים וליצור שינוי מהותי. מלא.י פרטים עכשיו לקביעת שיחת יעוץ שתתן לך לישון בשקט!

תודה על פנייתך, נהיה בקשר בהקדם!

הדברים

שחייבים לדעת

הצעד הראשון,
הוא לקבל את ההחלטה לצעוד.

במקום לחכות שמשהו יקרה מעצמו, זה הזמן שלך לקחת את המושכות לידיים וליצור שינוי מהותי. מלא.י פרטים עכשיו לקביעת שיחת יעוץ שתתן לך לישון בשקט!

תודה על פנייתך, נהיה בקשר בהקדם!

bottom of page